BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 11108024
*
nr 1110 8024
Bordslampfot
1960-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:32:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/4 18:37:04
1
150 kr
4/5 08:19:07
2
200 kr
4/5 09:09:21
1
Vinnande bud
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:14
-
3045 Bordslampa
Belid. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:32
-
3083 Bordslampa
Bergboms. Mässing. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:37
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:17
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:06
-
3048 Bordslampa
Krome. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:09
*
Bordslampfot
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8024
Bordslampfot
1960-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/4 18:37:04 | 1 | 150 kr |
4/5 08:19:07 | 2 | 200 kr |
4/5 09:09:21 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:14 -
3045 Bordslampa
Belid. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:32 -
3083 Bordslampa
Bergboms. Mässing. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:37
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:17 -
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:06 -
3048 Bordslampa
Krome. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:09